Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Żarki Wielkie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Dębinka

Dębinka(Żarki Wielkie + 13 km)

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dębinka, gmina Trzebiel, dom 180 m2, cena 470 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Oferujemy dom wolnostojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żagań

Żagań(Żarki Wielkie + 39 km)

1 800 000 zł182,64 m² 9 855,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Żagań, nowe budownictwo - 2017 r., na sprzedaż. Działka ok. 9 ar, pow. uż. domu 158,47 m2, pow. podłóg 182,64 m2, pow. całkowita razem ze strychem 244,12 m2. Garaż dwustanowiskowy z siłą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Trzebiel(Żarki Wielkie + 6 km)

1 550 000 zł292,49 m² 5 299,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Duży dom z halą. Oferta sprzedaży domu wraz z halą - Trzebiel Nieruchomość o powierzchni użytkowej całkowitej 543,95 m2 w tym część mieszkalna - 292,49 m2, część gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Drożków

Drożków(Żarki Wielkie + 24 km)

280 000 zł187,80 m² 1 490,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 643 m²

Duży dom z potencjałem Drożków koło Żar 187,8 m | 2 kondygnacje | możliwość 2 mieszkań | duża działka Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 187,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn(Żarki Wielkie + 26 km)

220 000 zł4 800 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Polecamy do sprzedaży dom posadowiony na działce o pow. 4.800m2. Dom został wybudowany w 1945r. i składa się z trzech pokoi , kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 80,0m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łęknica

Łęknica(Żarki Wielkie + 7 km)

1 700 000 zł700 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 607 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję, która łączy funkcję prosperującej piekarni z pełnym zapleczem sklepowym oraz dwoma komfortowymi mieszkaniami na piętrze - wszystko w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Kunice,Żary(Żarki Wielkie + 27 km)

719 000 zł180 m² 3 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w spokojnej i cenionej dzielnicy Kunice w Żarach. Nieruchomość została wybudowana w latach 70., a w 2000 roku przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przewóz

Przewóz(Żarki Wielkie + 19 km)

45 000 zł90 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni około 90 m2 zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości blisko granicy z Niemcami. Budynek z dużym potencjałem -może.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sieniawa Żarska

Sieniawa Żarska(Żarki Wielkie + 22 km)

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronny, świetnie zlokalizowany dom znajdujący się w Sieniawie Żarskiej. Dom jest piętrowy. Powierzchnia domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Drzeniów

Drzeniów(Żarki Wielkie + 18 km)

277 000 zł96 m² 2 885,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego zaledwie 10 km od Lubska, w Drzeniowie - gmina Tuplice. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki Wielkie

Żarki Wielkie,lubuskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki Wielkie

Żarki Wielkie,lubuskie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żarki Wielkie - gmina Trzebiel- atrakcyjny dom jednorodzinny o pow. 120 m2. Na parterze domu znajduje się holl prowadzący do przestronnego salonu z wyjściem na taras i ogród, dużej kuchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij