Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Żarki Wielkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Dębinka

Dębinka(Żarki Wielkie + 13 km)

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dębinka, gmina Trzebiel, dom 180 m2, cena 470 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Oferujemy dom wolnostojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sieniawa Żarska

Sieniawa Żarska(Żarki Wielkie + 22 km)

25 816 000 zł184 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

18 hektarów z mpzp - oferta tylko w terra nieruchomości. Teren inwestycyjny, położony przy drodze krajowej nr 12, 4km od centrum miasta Żary, 12 km od węzła autostrady A18. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olbrachtów

Olbrachtów(Żarki Wielkie + 24 km)

94 000 zł1 229 m² 76,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 11 działek budowlanych w Olbrachtowie (gmina Żary) - gotowe do zakupu, promocyjna cena na start! W świecie, w którym cisza i spokój są luksusem, mam dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubska

Jasień(Żarki Wielkie + 25 km)

129 000 zł40,63 m² 3 174,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, ul. Lubska. Kamienica, i piętro, do remontu. Do lokalu przynależy piwnica, strych, komórka. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 40,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zajączek

Zajączek(Żarki Wielkie + 13 km)

130 720 zł3 268 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w Zajączku, gmina Lipinki Łużyckie, przy drodze krajowej 12. Działki o powierzchni 3268 m2 i 3787 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Potok

Potok(Żarki Wielkie + 15 km)

90 000 zł255,40 m² 352,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Jeśli szukasz domu - lokalu, które możesz zaaranżować dokładnie pod swój styl ta oferta jest dla Ciebie. Lokal Idealne jako baza pod remont inwestycyjny. Lokal o powierzchni użytkowej 255,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 700 m² 30,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4700 m , położona w centrum miejscowości Tuplice. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jabłoniec

Jabłoniec(Żarki Wielkie + 23 km)

689 000 zł180 m² 3 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 792 m²

Przedstawiam Państwu przestronny, świetnie zlokalizowany dom znajdujący się w Jabłońcu. Dom jest piętrowy. Powierzchnia domu to aż około 180m2 + 4792m2 działki + zarybiony staw Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w Olbrachtowie, pod lasem, na uboczu. Działka o numerze ewidencyjnym 490/17. Powierzchnia 1210 m2, woda doprowadzona pod działkę, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 775 m² 209,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż narożna 38-arowa działka inwestycyjna w miejscowości Jasień, lubuskie. Nieruchomość usytuowana jest w strefie aktywności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki Wielkie

Żarki Wielkie,lubuskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Żarki Wielkie

Żarki Wielkie,lubuskie

971 000 zł485 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne nieruchomośći przy granicy z Niemcami w dwóch kawałkach 15 ha i 33,55 ha oddalonych od siebie 300 metrów.Udokumentowana kopalina pospolita i koncesja na 20 lat,całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żarki Wielkie

Żarki Wielkie,lubuskie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żarki Wielkie - gmina Trzebiel- atrakcyjny dom jednorodzinny o pow. 120 m2. Na parterze domu znajduje się holl prowadzący do przestronnego salonu z wyjściem na taras i ogród, dużej kuchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij